دوشنبه 25 آذر 1398
مهدوی: با توجه به تاکید دولت تدبیر و امید در جهت حفظ اشتغال ، باید همدلی و تعامل مابین مدیران وکارگران در جهت تحقق این مهم برقرار باشد.

بازدید فرماندار رشت از شرکت فولاد امیرکبیر خزر و پیگیری مصوبات جلسه کمیسیون کارگری

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/07/26 14:44 ویرایش : ‎1394/07/27 14:50 بازدید: 790

در پی تجمع تعدادی از کارگران شرکت فولاد امیرکبیر خزر در شهریور ماه ، پیش از ظهر امروز ،  فرماندار شهرستان رشت به همراه تعدادی از مسئولین ذیربط جهت پیگیری مصوبات جلسه کمیسیون کارگری ، در محل این شرکت حضور یافتند.

سید عیسی مهدوی ، فرماندار شهرستان رشت با اشاره به سیاستهای دولت تدبیر و امید در زمینه حفظ اشتغال موجود گفت: برای حفظ این مهم و پیشبرد اهداف دولت، باید همدلی و همکاری و تعامل بین مدیران و کارگران برقرار باشد.

وی ادامه داد: انشا... بعد از اجرای توافق و اجرایی شدن برجام ، شاهد رشد و شکوفایی صنعت خواهیم بود و بالطبع چنین فضایی ، اهتمام همه مدیران دستگاهها و شرکتها را در جهت رشد و شکوفایی حوزه تحت نظارتشان ، می طلبد.

مهدوی با اشاره به مشکلات شرکت فولاد امیرکبیر خزر ، گفت: باید سعی شود ضمن حفظ شان و جایگاه مدیریت ، خدای ناخواسته ، حقوق کارگران نیز تضییع نشده و هر دو گروه سعی بر حفظ احترام طرف مقابل خویش نمایند.

وی ادامه داد: از مدیر این شرکت می خواهم با تامل و رایزنی با هیات مدیره ، در وهله اول نسبت به بازگرداندن تمامی کارگران به جایگاه شغلیشان اهتمام لازم را نموده و در غیر این صورت ، طوری برنامه ریزی نماید که حقوق کارگرانی که قرارداد آنان پایان یافته ، ضایع نشود.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی