دوشنبه 25 آذر 1398
مهدوی: من به عنوان یکی از خادمین نظام و ملت ، به خلوص شما جوانان بسیجی غبطه می خورم.

دیدار فرماندار شهرستان رشت با تعدادی از جوانان نخبه بسیجی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/08/14 13:52 ویرایش : ‎1394/08/17 13:58 بازدید: 830

فرماندار شهرستان رشت پیش از ظهر امروز ، در جمع تعدادی از جوانان نخبه بسیجی، ضمن گرامیداشت یاد  شهدای دانش آموز روز 13 آبان و شهید حسین فهمیده گفت: شما اکنون به لباسی ملبس هستین که منتصب است به نیروی بسیجی که یادگار امام راحل ماست و شما نیروی مخلص و خالص خداوندید که جز در جهت رضای حق تعالی قدمی برنداشته و کاملا در اختیار دین و اسلام و مردم قرار دارید.

وی افزود: شما به عنوان یک بسیجی نیرویی بسیار ارزشمند هستید ، زیرا سوای تدین قوی ، شور و حال زیبایی که از خلوص حضرت امام(ره) نشات می گیرد ، به چهره بسیجیتان ، تقدس و نور بخشیده است.

مهدوی با اشاره به اینکه به عنوان یکی از خادمین نظام به خلوص جوانان بسیجی غبطه می خورد ، افزود: همانا که سرگذشت پیروزمندانه جنگ تحمیلی را جوانان بسیجی رقم زده اند و ارزشهایی که این عزیزان در صحنه های نبرد آفریدند به گونه ای ماندگار شد که امام راحل فرمودند :"من آرزو دارم یک بسیجی باشم".

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به مسئولیت خطیر همه جوانان بسیجی در عصر کنونی گفت: با توجه به هجمه ای از فرهنگهای خانمان برانداز غربی که جوانان ما با آنان روبرو هستند ، مسئولیتی که به عهده شما گذاشته شده بسیار سنگین است .

وی افزود: تاثیرگذاری شما بر سایر جوانان به واسطه خلوص اخلاقیتان ،  بسیار می تواند مثمر ثمر بوده و شمایید که  می توانید بهترین پیام رسان شهدای دانش آموز باشید و پل ارتباطی بین آن بزرگواران و سایرین.

مهدوی با اشاره به پیام رهبر انقلاب (مدظله عالی) که فرمودند: " بسیجی امروزه تنها به معنی حضور در جبهه جنگ نیست"، گفت: اکنون ما سنگرهای دیگری برای مبارزه داریم، سنگرهای مجازی، فرهنگی ، اخلاقی و شبیخونهایی که دشمنان با موضوعهای تقلبی دینی و رونمایی اسلام صوری و خشن در جهت خدشه دار کردن اسلام ناب محمدی بر ما وارد می کنند.

وی ادامه داد:  کار شما ، نبرد بزرگی برای مقابله با استکبار است ، زیرا به فرموده رهبر بزرگوار انقلاب ، ما با استکبار جنگ همیشگی داریم  چرا که خلق وخوی استکبار با موازین و قوانینی که شما باآن تربیت شده اید هیچگونه سنخیتی ندارد.

مهدوی همچنین اذعان داشت: پیام امام حسین (ع) به عنوان شهید بزرگ تاریخ نیز حاوی همین پیغام است ، بدین مضمون که هیچگاه صلح بین حسینیان و یزیدیان صورت نخواهد گرفت.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی