پنجشنبه 6 تیر 1398

جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال بخش خمام برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/03/18 13:10 بازدید: 595

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال بخش خمام با حضور مسئولین مربوطه در سالن اجتماعات بخشداری  به ریاست علیرضا مسچیان بخشدار خمام تشکیل گردید.

 در این جلسه مسچیان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان در ماه مبارک رمضان و عرض تسلیت بمناسبت سالروز رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد افزود؛ بنا به  فرمایش مقام معظم رهبری  سال ۹۶ بنام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مزین شده است و همه ما بر این واقفیم که موضوع اقتصاد و اشتغال با یکدیگر عجین بوده و مسئله اشتغال یکی از با اهمیت ترین مبحث روز جامعه می باشد بنابراین موظفیم در هر برهه ای از زمان تولید، اشتغال و حمایت از تولیدات داخلی را دستور کار و  سرلوحه امور قرار دهیم. و این‌مهم نیاز به تشریک‌مساعی همگانی دارد.

 وی در ادامه خاطر نشان کرد؛ با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و در جهت تاکیدات و توجهات ایشان در استمرار این مهم، خواستار تلاش کوشش و انرژی مضاعف همه مدیران و آحاد ملت در این زمینه گردید.

در پایان هرکدام از مسئولین ذیربط گزارشات خود را در این زمینه و در راستای ترویج الگوی اقتصاد مقاومتی و فراهم نمودن بستر اشتغال ارائه نمودند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی