دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

علیجانی ، بخشدار لشت نشا در پیامی روز ملی شوراها را به مردم و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان رشت و بخش لشت نشا تبریک گفت.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/02/09 14:33 ویرایش : ‎1396/02/14 11:54 بازدید: 478

 علیجانی ، بخشدار لشت نشا در پیامی روز ملی شوراها را به مردم و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان رشت و بخش لشت نشا تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم"

"و امرهم شورا بینهم"

بدون شک حضور و همراهی ملت ایران در تمام صحنه ها کارنامه ای درخشان برای موفقیت و پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف بوده است و نهاد شورا که ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود دو چندان گردید.

اینجانب نهم اردیبهشت ماه "روز ملی شوراها" را به تمامی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا که به عنوان رابط دولت و مردم با تکیه بر اصل وظیفه شناسی و دانش محوری در بیان و حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش و مساعدت شوراها در پیشبرد اهداف شهرستان که یقیناً حاصل همدلی و همکاری بین اعضای شورای های اسلامی بوده است تقدیر و تشکر می نمایم.

اکنون که چهار دوره از شوراهای اسلامی شهر و روستا را پشت سر گذارده و در آستانه گزینش منتخبان ملت در شوراهای پنجم هستیم از نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی انتظار می رود با ارائه برنامه ها همراه با فضای پاک انتخاباتی شور و نشاط و مشارکت گسترده مردم را در پای صندوق های اخذ رأی ایجاد کنند.

یقینا خدمت بی منت به مردم توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است که باید از لحظه به لحظه آن در راستای عمل به وظایف و تکالیف دینی و قانونی خود استفاده و بهره های معنوی فراوان ببرند.

در پایان از خداوند منان در سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" شکوفایی روز افزون شوراها را در راستای عمل به وظایف و تکالیف دینی و قانونی خود که توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است مسئلت می نمایم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی