دوشنبه 1 مهر 1398
بخشدار سنگر؛

شناسایی نقاط حادثه خیز سطح بخش یکی از مهم‌ترین عوامل کاهش آسیب است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/20 18:37 ویرایش : ‎1397/09/21 07:39 بازدید: 160

به گزارش واحدخبر بخشداری سنگر؛  ستاد بحران بخش سنگر صبح امروز در سالن اجتماعات بخشداری سنگر با حضور نهادهای متولی امر خدمت رسانی در زمان بحران برگزار شد.
بخشدار سنگر در این نشست با بیان اینکه شناسایی نقاط حادثه خیز سطح بخش یکی از مهم‌ترین عوامل کاهش آسیب است ادامه داد: پاسخگویی و پای کار بودن تمام ادارات در زمان بحران مورد انتظار است.

رحیمی در ادامه با اشاره به اینکه وسعت بخش سنگر از سایر بخش‌ها بیشتر است عنوان داشت: وجود محورهای مواصلاتی استان در بخش و وسعت آن، این بخش را نیازمند توجه ویژه از لحاظ امکانات نموده است.

نماینده عالی دولت در بخش سنگر اذعان داشت: مشخص شدن نانوایی‌ها در سطح بخش برای پخت شبانه روزی و آمادگی مدارس جهت اسکان مسافران از نکات مهم در مدیریت بحران است.

وی با اشاره به اینکه در زمان بحران نظارت و بازرسی از سطح بخش صورت خواهد گرفت تاکید کرد: اسکان تجهیزات جهت بازگشایی مسیرها و تسهیل امر خدمت رسانی باید قبل از آغاز بحران صورت گیرد.

بخشدار سنگر ادامه داد: مراکز بهداشت ضمن شناسایی بیماران اورژانسی، در مواقع بحران باید آمادگی لازم جهت خدمت‌رسانی را داشته باشند.

رحیمی در پایان با اشاره به اینکه تجهیز و تعمیر ماشین‌آلات امدادی باید مورد توجه قرار گیرد تاکید کرد: جهت جلوگیری از خسارات احتمالی به کارخانجات و مرغداری ها اطلاع رسانی مناسب انجام شود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی