پنجشنبه 2 اسفند 1397
جلسه کمیته آب کشاورزی که با حضور تمامی دهیاران بخش مرکزی با محوریت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات برگزار گردید

محمد علی ویشکایی بخشدار بخش مرکزی شهرستان رشت؛انتخابات یک فرصت است برای تعیین سرنوشت ملت و رقم زدن آینده ای روشن و گامی موثر در توسعه

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/02/06 20:15 بازدید: 477

محمد علی ویشکایی بخشدار بخش مرکزی شهرستان رشت در جلسه کمیته آب کشاورزی  که با حضور تمامی دهیاران بخش با محوریت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات برگزار گردید اظهار داشت : انتخابات در هر کشور به منزله تعیین کننده سرنوشت آن کشور است . خداوند در قرآن می فرمایید من سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیدهم مگر اینکه آن قوم خود بخواهد .

بخشدار بخش مرکزی رشت با بیان اینکه انتخابات یک فرصت است برای تعیین سرنوشت ملت و رقم زدن آینده ای روشن و گامی موثر در توسعه    گفت : حضور حداکثری در انتخابات به منزله حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است . مقام معظم رهبری مدظله العالی در این خصوص می فرمایید: « هر رای که من و شما میدهیم ،رأی اعتماد به نظام جمهوری اسلامی ایران است.» انتخابات نقطه وصل مردم به نظام است و مشارکت حداکثری به عنوان پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی است .

وی در ادامه گفت : دشمنان ما با تمام نیرو تمام وقت در تلاش برای تخریب نظام ما هستند و این وظیفه تک تک ما است که از نظام مقدس جمهوری اسلامی که به برکت خون شهداد و امام و رهبری بدست آمده و به امانت به دست ما نهاده شده است، پاسداری و حمایت کنیم .
ویشکایی در ادامه خطاب به دهیاران اظهار داشت : شما عزیزان به عنوان آخرین حلقه وصل دولت به مردم ، وظایف مهمی در هرچه بهتر برگزار کردن انتخابات دارید که مهمترین آن فراهم نمودن امکانات وشرایط مناسب به صلاحدید و متناسب باشرایط حاکم بر روستا، جهت حضور پر شور در تعیین سرنوشت خود در انتخابات است.

وهمچنین آگاهی بخشی به مردم در راستای عملکردها و اقداماتی که در قالب پروژه های عمرانی ،اقتصادی ، اجتماعی در روستا انجام شده است، ایجاد امنیت روانی ، مسئولیت پذیری و تقسیم کار از مهمترین فعالیت های اشاره شده توسط بخشدار در انتخابات 96 بوده است.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی