دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
در چهارمین ازهفته دولت و با حضور فرماندار رشت؛

17پروژه با 93 نفراشتغال زایی در بخش خشکبیجار به بهره برداری رسید

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/06/05 12:02 بازدید: 594

به گزارش واحد خبر روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت،در چهارمین روز ازهفته دولت با حضور فرماندار شهرستان رشت و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، 17پروژه با 93 نفراشتغال زایی در بخش خشکبیجار به بهره برداری رسید
فرماندار شهرستان رشت در افتتاح پروژه ها با بیان اینکه هفته دولت فرصتی مناسب برای ارائه خدمات دولت به مردم شریف کشورمان است گفت: فراهم کردن امکانات رفاهی برای مردم کشور توصیه های امام راحل و مقام معظم رهبری بوده است و امید داریم با افتتاح چنین پروژه های برای مردم شریف شهرستان رشت بخصوص ساکنین بخش خشکبیجار سبب خیر و رفاه گردد.
سیروس شفقی افزود: در چهارمین روز از هفته دولت17 پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیاردو 483 میلیون تومان در بخش خشکبیجار به بهره برداری رسید .
وی با اشاره به اینکه با افتتاح این پروژه ها برای 93 نفر شغل ایجاد شده است گفت: امید داریم با توسعه در بخش ها و روستاها نرخ بیکاری را در شهرستان رشت کاهش دهیم .
شفقی ادامه داد: در فصل حمل و نقل جاده ای، زیر سازی آسفالت راه ها با اعتباری بالغ بر 630 میلیون تومان، توسعه خدمات شهری دو پروژه با هزینه بالغ بر 493 میلیون تومان، فصل حمایتی تعداد 5 واحد مسکن مدد جویی با اعتبار بالغ بر 80 میلیون تومان، فصل انرژی 6 پروژه در بخش تامین برق و توسعه و احداث و بهینه سازی انرژی با اعتباری بالغ بر 241 میلیون تومان هزینه شده است و همچنین کلنگ مجتمع تفریحی و ورزشی خشکبیجار نیز بر زمین زده شد .
فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه مردم شهرستان رشت لایق بهترین ها هستند افزود: تمام تلاش مسئولین با نگاه راهبردی دولت و تدبیر امید این است تا در آینده این شهرستان به جایگاه واقعی خود برسد.

 

 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی