جمعه 3 اسفند 1397

جلسه شورای اداری بخش خشکبیجار با حضور مدیران استانی ، شهرستانی و مسئولین بخش خشکبیجار برگزار شد .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/09/18 20:51 ویرایش : ‎1395/09/20 11:54 بازدید: 532

سید عیسی مهدوی فرماندار شهرستان رشت ضمن تسلیت شهادت حضرت امام حسن عسکری اظهار کرد : برگزاری جلسات شورای اداری در بخش ها برای حل مشکلات بخش ها می باشد و ازپیشنهادهای مورد تاکید نمایندگان مجلس شورای اسلامی است .
وی در ادامه اظهار کرد : برگزاری جلساتی مانند امروز در بخش برای رفع مشکلات بخش از سوی دولت است واز یک به یک مدیران استانی و شهرستانی درخواست تاکیدی برای رفع مشکلات و اجرای طرح های کم بودجه وفاقد کد گذاری و... نمود.


در ادامه رحیم علی محمد نژاد بخشدار خشکبیجار اظهار کرد : بخش خشکبیجار به عنوان اولین بخش سبز در شهرستان رشت اعلام شده است و بحمدالله به لحاظ گاز رسانی فاقد هرگونه مشکل است.
او از دیگر مشکلات خشکبیجار را وضعیت نابسامان آب شرب روستایی و آب کشاورزی دانست وگفت : یک فازاز طرح اجرایی آب شرب شهری عملیاتی شده و مابقی فازها به دلیل کمبود اعتبار دچار مشکل می باشد که در حال ترمیم و بازسازی است

بخشدار خشکبیجاراظهار داشت با وجود مشکل آبرسانی در مزارع ، سال زراعی بسیار خوبی داشتیم وبرای رفع این مشکلات در سالهای آتی ولاینیگ کردن انهار نیازمند کمک مسئولین هستیم.
محمد نژاد از دغدغه های مهم این بخش را نداشتن مکانی برای ساخت ساختمان تامین اجتماعی و شعبات بانکی اعلام نمود.

بخشدار خشکبیجا ر در ادامه اجرای طرح جامع شهری را از دیگر مشکلات بخش اعلام کرد و افزود: برخی از مکان ها نه جزء طرح شهری است و نه طرح هادی روستایی که نیاز به بازنگری دارد
وی در ادامه در رابطه با آسفالت راه روستایی اشاره داشت :آسفالت راه روستایی در این بخش روند اجرایی خوبی داشته و اکثر روستاها دارای آسفالت می باشند و اندکی از روستاهای بخش دچار مشکل می باشندکه از طریق مراجع ذیربط در حال پیگیری است .
محمد نژاد از مشکلات برق روستایی که مهمترین بحث در فصل گرم سال است اذعان کرد : درفصل تابستان در بسیاری از منازل روستایی و شهری به دلیل ضعف برق و نوسانات و قدیمی بودن ایستگاه های برق دچار مشکل می باشیم .

دولت و ملت همدلی و همزبانی