پنجشنبه 2 اسفند 1397
فرماندار شهرستان رشت. مطرح کرد؛

مسئولیت ها یک امانت در دست ماست / باید با سعی و تلاش و بهبود شاخص ها در همه حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و به ویژه عمرانی به وظایف خود عمل کنیم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/07 20:33 ویرایش : ‎1397/07/08 10:00 بازدید: 218

 فرماندار شهرستان رشت در دیدار با مسئولان بخش خمام با بیان اینکه مسئولیت ها یک امانت در دست ماست گفت: باید با سعی و تلاش و بهبود شاخص ها در همه حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و به ویژه عمرانی به وظایف خود بهتر از گذشته عمل کنیم.
به گزارش واحد روابط عمومی فرمانداری رشت ؛ دکتر میرشمس مومنی زاده ، با تاکید بر پرهیز از روزمرگی افزود: در شرایطی که مردم در طول ۴۰ سال از پیروزی انقلاب با اهدا شهدا و تحمل سختی ها، نظام را از گردنه های سخت عبور دادند مانیز باید جهادی، هدفمند و برنامه محور کار کنیم.
مومنی زاده خواستار نگاهی تحول گرا و توسعه گرا در انجام امور شد و گفت : باید نتایج این تحول در زندگی مردم دیده شود.
وی اقتصاد را اولویت نخست دولت در شرایط کنونی دانست و افزود: مردم از لحاظ معیشتی دچار مشکلاتی هستند و باید با حمایت از تولید، صنعت و کشاورزی که  از ارکان مهم اقتصادی در شهرستان رشت است بتوانیم تحولی مثبت به سود مردم رقم بزنیم.
فرماندار شهرستان رشت در ادامه با اشاره به ظرفیت های بخش خمام خواستار انجام وظایف در سایه تعامل، همگرایی و هم افزایی شد تا منجر به تحول در زندگی مردم شود.
وی به جاده خمام به خشکبیجار اشاره کرد وگفت: این جاده از نقاط حادثه خیز بوده و باید در کنار کمربندی این شهر با توجه به ترانزیت بودن جاده و موقعیت استراتژیک شهر در اولویت باشد.
مومنی زاده با تاکید بر شناسایی نیازها و مشکلات این بخش گفت: نمی توان تمام این مشکلات را پاسخ گفت اما باید درحدتوان در جهت رفع آنها تلاش کرد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی