پنجشنبه 2 اسفند 1397
در آخرین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار رشت؛

69 پروژه عمرانی در بخش سنگر به بهره برداری رسید

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/06/08 21:42 ویرایش : ‎1396/06/08 22:10 بازدید: 764

69پروژه عمرانی در آخرین روز از هفته دولت با حضور فرماندار شهرستان رشت در سنگر به بهره برداری رسید

به گزارش واحد خبر روابط عمومی فرمانداری رشت،سیروس شفقی در آخرین روز از هفته دولت در حاشیه مراسم افتتاح پروژه ها بخش سنگر بار دیگر یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و اظهار کرد : انقلاب اسلامی مدیون مردانی بزرگ چون رجایی و باهنر است و شهیدان بهترین الگو در امر خدمت رسانی و پاسداری از انقلاب هستند.
فرماندار شهرستان رشت  با اشاره به اینکه مسئولیت و آرامشی را که اکنون ما داریم از خون پاک شهدا است گفت : جلب رضایت مردم که رضای خدا متعال را دارد از وصیت رزمندگان و شهیدان کشورمان است.
وی گفت : هفته دولت نشانگر تلاش و کوشش خادمان نظام جمهوری اسلامی به مردم شریفمان است.
 شفقی افزود : در آخرین  روز از هفته دولت69 پروژه با اعتباری بالغ بر ده میلیارد و ششصد و شصت میلیون تومان در بخش سنگر به بهره برداری رسید.
نماینده عالی دولت در شهرستان رشت ابراز داشت : این پروژه ها در بخش های پرورش ماهی , حوزه های راه سازی، برق، آب، بهداشت بود
شفقی بیان داشت : توجه به اشتغال روستاییان ، جوانان و زنان سرلوحه دولت تدبیر و امید و از تاکیدات ریاست محترم جمهوری در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال است.
فرماندار شهرستان رشت ادامه داد : امسال 288 پروژه دولتی و خصوصی با اعتباری 209 میلیارد و 193 میلیون ریال در شهرستان رشت به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید .

دولت و ملت همدلی و همزبانی