پنجشنبه 2 اسفند 1397
فرماندار رشت خبرداد؛

اجرای طرح ساماندهی سایت زباله سراوان در اولویت قرار دارد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/07 22:11 ویرایش : ‎1397/07/07 23:45 بازدید: 253

فرماندار رشت در دیدار با بخشدار و مسئولان بخش سنگر با اشاره به اینکه اجرای طرح ساماندهی سایت زباله سراوان در اولویت قرار دارد، تصریح کرد: این سایت باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم شده که باید چاره اندیشی شود و برنامه‌های تدوین شده عملی گردد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ دکتر میرشمس مومنی‌زاده در این نشست که در محل ساختمان فرمانداری شهرستان صورت گرفت، اظهار کرد: بخش سنگر علی رغم اینکه دارای موقعیت و ویژگی خاصی است، نیازمندی های مختلفی هم دارد که توجه به انها ضرورت دارد. 

وی با بیان اینکه با برنامه ریزی‌ در بخش ها حضور می‌یابیم و با فرصت بیشتری به بررسی مسائل می‌پردازیم، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد، در جریان نیازمندی‌ها و چالش های شهرستان باشیم تا بتوانیم بر اساس اولویت، تلاش موثری در راستای تامین نیازمندی‌ها داشته باشیم.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اینکه اجرای طرح ساماندهی سایت زباله سراوان در اولویت قرار دارد، تصریح کرد: این سایت به هر دلیلی باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم شده که باید چاره اندیشی شود و برنامه‌های تدوین شده عملی گردد.

میرشمس مومنی زاده در بخش پایانی سخنانش با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بابیان اینکه ما همچنان در عرصه جنگ قرار داریم، خاطرنشان کرد: جنگ امروز نظامی نیست بلکه جنگ مهم تری امروز بین فقر و غنا، عقب ماندگی و پیشرفت، برخورداری و محرومیت؛ و توسعه یافتگی و عقب ماندگی جریان دارد.

وی افزود: درچنین شرایطی وظیفه سنگینی بر دوش مسئولان قرار دارد و این مهم جز با عزم واراده همگانی به سرمنزل مقصود نمی رسد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی