پنجشنبه 2 اسفند 1397
همزمان با هفته دولت؛

19 پروژه عمرانی بخش لشت نشا به بهره برداری رسید/شفقی:حمایت از کشاورزان موجب رونق اشتغال و جذب سرمایه می شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/06/08 17:12 ویرایش : ‎1396/06/08 17:16 بازدید: 681

درششمین روز ازهفته دولت پروژه های بخش لشت نشا  باحضور فرماندار شهرستان رشت, بخشدار و جمعی از مسوولین ادارات شهرستان به بهره برداری رسید.
به گزارش واحد خبر روابط عمومی فرمانداری رشت، سیروس شفقی در حاشیه افتتاح این طرح ها بابیان اینکه در هفته دولت شاهد تکمیل برخی ازپروژه های نیمه تمام بودیم گفت: آنچه امروز مهم است جلب سرمایه برای پروژهایی است که شهرستان رشت به آن نیازمند است .
فرماندار رشت  افزود :در بخش لشت نشا  به مناسبت هفته دولت 19پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
شفقی با بیان اینکه پروژهای مذکور بیشتر در بخش کشاورزی بود افزود :  حمایت ازکشاورزان و رشد این صنعت بومی سبب رونق اشتغال و جذب سرمایه خواهد بود.
وی گفت : این پروژه ها شامل افتتاح بانک نشا, توزیع برق روستای , روکش و آسفالت راه روستایی , بهره برداری از مسکن مدد جویان ,افتتاح فاز دوم مسنوجات الیاف بافی بود
نماینده عالی دولت در شهرستان رشت یا آور شد : باید با همکاری و هم افزایی در روستاها و حمایت ازآانها سبب کاهش مهاحر روستا نشیینان به شهر شویم و از فضای بکر و طبیعیت زیبای بخشهای شهرستان رشت در افزایش گردشگری استفاده کنیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی