شنبه 27 مهر 1398
فرماندار رشت مطرح کرد؛

امسال در بخش خشکبیجار ، 34 پروژه عمرانی با 8 میلیارد و 785 میلیون تومان اعتبار درحال اجرا است .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/13 10:58 ویرایش : ‎1397/10/15 12:07 بازدید: 282

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، دکترمیرشمس مومنی‌زاده فرماندار شهرستان رشت صبح امروز درجلسه شورای اداری بخش خشکبیجار که با حضور نمایندگان در سالن کتابخانه این شهر برگزار شد، با بیان اینکه بخش خشکبیجار نیازمند توجه بیشتر است، اظهار کرد: کل شهرستان رشت به عنوان مرکز استان نیازمند توجه ویژه است.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه تلاش کنیم تا مسئولیت و رسالتی که برعهده ماست به خوبی انجام دهیم، افزود: مدیران اجرایی استان تلاش کنند باپشتیبانی نمایندگان مجلس از ظرفیت‌های ملی برای توسعه و پیشرفت شهرستان بیشتر بهره مند شوند.

وی گفت: قطعا در طول 40 سال بعد از پیروزی انقلاب خدمات و اقدامات شایسته‌ای در بخش‌ها و روستاهای شهرستان طی ادوار گذشته انجام شده است و تصریح کرد: مطالبات بحق مردم ما نیز زیاد است و لازم است همه باهم در سایه تعامل و هم افزایی و تلاش شبانه روزی نسبت به رفع مشکلات همت کنیم.
دکتر مومنی زاده بیان کرد: در سال 96، در بخش خشکبیجار 46 پروژه عمرانی با اعتبار 8 میلیارد و 816 میلیون و 800 هزار تومان به بهره برداری رسید، در سال 97، 34 پروژه عمرانی در این بخش در حال اجراست که 8 میلیارد و 785 میلیون تومان برای انها هزینه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اقتصاد مردم ما متکی به کشاورزی است، لاینینگ، لایروبی، احداث و توسعه آبندان‌ها وهمچنین تقویت برق درمنطقه بسیار مهم است وباید مورد توجه باشد.

فرماندار شهرستان رشت تصریح کرد: استفاده از ظرفیت منطقه آزاد در توسعه راه‌ها و سواحل شهرستان نیزیک ضرورت است .

دکتر مومنی زاده در پایان ضمن تاکید بر ضرورت تعریض راه ارتباطی خشکبیجار ، خمام، گفت: دو ونیم میلیارد تومان اعتبار اولیه برای این پروژه تصویب شده و مطالعات آن در دست انجام است تا اجرای پروژه هرچه سریع ترعملیاتی شود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی