پنجشنبه 6 تیر 1398
فرماندار شهرستان رشت در جلسه شورای اداری بخش خمام:

بخش خمام ، سرشار از ظرفیت‌ و توانمندی‌ است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/20 22:18 ویرایش : ‎1397/10/20 22:20 بازدید: 281

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت،‌ دکتر میرشمس مؤمنی‌زاده فرماندار شهرستان رشت عصر امروز در جلسه شورای اداری بخش خمام که با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این بخش برگزار شد اظهار داشت: شهرستان رشت دربخشی ازشاخص های برخورداری باعقب ماندگیهایی مواجه است که باید جبران شود .

فرماندار شهرستان رشت از حمایت‌های استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نماینده‌ ولی‌فقیه دراستان تقدیر نموده و عنوان کرد: شنیدن دغدغه‌های مردم توسط مسئولان و حضورشان در جمع مردم می‌تواند در ارتقاء امید،‌ اعتماد عمومی ، افزایش رضایتمندی و نشاط اجتماعی مؤثر واقع شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت بخش خمام را سرشار از ظرفیت‌ و توانمندی‌ دانست و تصریح کرد:

 مطالبات و خواسته‌های مردم زیاد و منابع و اعتبار برای تحقق آن‌ها محدود است لذا اولویت‌بندی ، استفاده بهینه ازمنابع وتلاش درجهت جذب حداکثری منابع ملی باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت پیگیری نمایندگان مردم شهرستان رشت در مجلس جهت بهره‌مندی بیشتر از اعتبارات ملی را مورد تقدیر قرار داد و با ابراز خرسندی از وجود همگرایی و تعامل مثبت بین مدیران ، مسئولان شهرستانی،‌ نمایندگان مجلس و ائمه جمعه شهرستان رشت تصریح کرد: شهرستان رشت نیمی ازجمعیت استان گیلان را در خود جای داده و نماد و پیشانی گیلان است بنابراین باید بطور ویژه مورد توجه باشد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی