پنجشنبه 27 تیر 1398
با محوریت تعریف طرح های اشتغال زایی و کار آفرینی؛

جلسه کارگروه اشتغال بخش خمام برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/05/13 16:47 ویرایش : ‎1396/05/15 16:56 بازدید: 529

جلسه کارگروه اشتغال بخش خمام با محوریت تعریف طرح های اشتغال زایی و کار آفرینی در روستاهای هدف گردشگری در بخشداری خمام برگزار شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی فرمانداری رشت،جلسه کارگروه اشتغال بخش خمام با محوریت تعریف طرح های اشتغال زایی و کار آفرینی در روستاهای هدف گردشگری جیرسرباقرخاله، فشتکه اول و دوم این بخش در راستای اجرای طرح روستای بدون بیکار و تحقق الگوی اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال و افزایش تولید با حضور ریاست اداره شیلات شهرستان، مدیریت صندوق کارآفرینی امید و ریاست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان، جمعی از مسئولین ذیربط بخش و دهیاران تابعه به ریاست علیرضا مسچیان بخشدار خمام تشکیل شد.
در این‌جلسه بخشدار خمام هدف  ایجاد این طرح را گشایش افق جدیدی در فرآیند تولید و اشتغال دانسته و بر ضرورت تسریع و اجرای این طرح و تمهیدات لازم در جهت شناسایی طرح های قابل اجرا  و متقاضیان جهت دریافت تسهیلات بانکی با بهره کم تاکید نمود.
وی در ادامه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در راستای اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و تاکیدات استاندار محترم، به لزوم و اهمیت تشکیل کارگروه فرعی اشتغال اشاره و بر استمرار این جلسات بصورت هفتگی در جهت پیگیری امور تاکید نمود.
در ادامه هر یک از حاضرین نظرات خود را بیان‌نموده و کلیه طرح های گردشگری، کشاورزی و صنعتی در این روستاها مورد بررسی قرار گرفت. گفتنی است جلسه دیگری با این محوریت با حضور دهیاران تابعه جهت تعریف و بررسی طرح های اشتغال زا  در تمامی روستاهای بخش  نیز به ریاست بخشدار خمام تشکیل گردید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی