شنبه 30 شهریور 1398
با حضور فرماندار شهرستان رشت؛

جلسه معارفه بخشدار جدید سنگر برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/30 17:11 ویرایش : ‎1398/04/02 07:18 بازدید: 270

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر میرشمس مومنی زاده، فرماندار شهرستان رشت، در جلسه معارفه بخشدار جدید سنگر، با اشاره به خدمات ارائه شده به مردم در دوران ۴۰ ساله پس از انقلاب، اظهار داشت: علیرغم تمامی خدمات ارائه شده و پیشرفت هایی که در این بخش صورت گرفته، هنوز مشکلات و نیازمندی های زیادی به چشم می خورد که رفع این مشکلات نیاز به تلاش و کوشش جمعی تمامی مسئولین ذیربط دارد.

دکتر مومنی زاده در خصوص مشکلات حوزه آبرسانی در این بخش اظهار کرد: مشکلاتی به لحاظ کمی و کیفی درحوزه آب روستاهای این بخش وجود دارد که باید در جهت رفع این مشکلات گام های موثری برداشته شود.

وی در خصوص مشکلات حوزه برق در بخش سنگر اظهار داشت: این بخش نیز مانند دیگر بخش های شهرستان نیاز به تقویت شبکه، تامین و نصب ترانس های جدید ، بازسازی شبکه های فرسوده و تبدیل آنها به کابل های خودنگهدار دارد که باید تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شود.

دکتر مومنی زاده سنگر را داری موقعیت خوبی از لحاظ گردشگری و مسیر عبور بسیاری از مسافران برای دسترسی به دیگر شهرهای ساحلی شهرستان و استان خواند و بیان نمود: این مهم تعریض و شانه سازی راه ها و مهندسی ترافیک جاده را در جهت تامین ایمنی برای مردم و مسافرین و کاهش خطر و تصادفات و تلفات ناشی از آن ، ضروری می نماید و این امر از طریق توسعه گردشگری سبب ایجاد اشتغال و افزایش درآمد عمومی مردم این شهر نیز خواهد شد.

فرماندار شهرستان رشت در خصوص وجود آب بندان ها و رودخانه سفیدرود در این بخش نیز اظهار داشت: با حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی، ایجاد بسترهای لازم برای کمک به کارآفرینان و بهره گیری از تسهیلات کارگروه اشتغال می توان بسترهای اشتغال، کارافرینی وگردشگری راتوسعه داد و از این طریق به توسعه بخش کمک نمود .

دولت و ملت همدلی و همزبانی