جمعه 6 اردیبهشت 1398
فرماندار شهرستان رشت:

در بخش لشت نشا، 56 پروژه با 10 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در دست اجرا است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/15 15:59 بازدید: 186

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر میرشمس مومنی زاده ، فرماندار شهرستان رشت ، در جلسه شورای اداری بخش لشت نشاء که با حضور آیت ا.... فلاحتی ، نماینده ولی فقیه در استان ، برگزار شده بود ، با اشاره به خدمات بی نظیر انجام شده درسالهای پس ازانقلاب اسلامی ، تصریح نمود: خدماتی چون بهسازی وتوسعه راه های روستایی ، معیشت مردم، عمران شهرها و روستاها، برق، اب، ارتباطات و سایر خدمات عمومی که به مردم ارائه شده بسیارارزشمند بوده است .

وی در ادامه افزود: به عنوان مثال در سال جاری در بخش لشت نشا، تعداد 56 پروژه با 10 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در دست اجرا است، که 7 میلیارد و 500 میلیون تومان آن به روستاها تخصیص یافته است.

فرماندار شهرستان رشت همچنین ابراز کرد: بنیاد مسکن تعداد 22 پروژه را در قالب عمران روستایی اجرامیکند که میزان 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار را از آن خود نموده است.

 

وی سهم اعتبار تخصیص یافته به اداره راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای را 2 میلیارد تومان در ازای تعهد انجام 10 پروژه در لشت نشا دانست و تصریح نمود: همچنین حدود 10 میلیارد تومان با استفاده از اعتبارات ملی به چند پروژه بزرگ و ارزشمند اختصاص یافته که پروژه تامین آب زراعی ، با هدف برخورداری یک هزار هکتار از اراضی بخش لشت نشا از آب زراعی تا پیش از پایان سال و پروژه ی عظیم سد لاستیکی با۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی ازجمله آنهاست. 

 

دکتر مومنی زاده ماحصل اجرای پروژه های مذکور را بهبود اقتصاد و معیشت مردم در این بخش دانسته و افزود: خدمات انجام شده و در حال اجرا قابل توجه بوده ، اماطبعا استحقاق مردم، فراتر از این هاست و این مهم جزبا تلاش جمعی همه ی مسئولین ، کارگزاران و مردم عزیز حاصل نمی شود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی