جمعه 1 آذر 1398
فرماندار شهرستان رشت در جلسه هماهنگی سفر ریاست جمهوری :

امیدوارم این سفر به نفع مردم و توسعه استان و شهرستان رقم بخورد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/11 18:29 ویرایش : ‎1397/12/13 08:38 بازدید: 229

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر میر شمس مومنی زاده ، فرماندار شهرستان رشت، در راستای سفر ریاست جمهوری به این استان و شهرستان و در جلسه هماهنگی دهیاران و شوراهای بخش مرکزی که بدین منظور در محل فرمانداری تشکیل شد ، نقش روسای شوراهای اسلامی و دهیاران را در سطح روستا بسیار تاثیرگذار خواند و اظهار داشت : باید در کنار تعامل، هم افزایی و همکاری در سایه عدالت و قانون به نحو شایسته به مردم خدمت کنیم.

فرماندار شهرستان رشت نظارت جدی بر امور مالی و امور فنی را در حوزه دهیاران و شوراهای اسلامی بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح نمود: باید در این دو حوزه با دقت کافی و اشراف کامل به قانون به وظایف خویش عمل نموده و طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در سطح روستاها را تحت نظارت بخشداری تسریع نمایید.

وی در ادامه افزود: با توجه به نزدیکی ایام نوروز و تعداد بالای مسافران نوروزی که به این شهرستان سفر می‌کنند، باید نسبت به پاکیزگی حوزه محل خدمت خویش اقدام لازم را صورت دهید.

دکتر مومنی زاده در خصوص سفر ریاست محترم جمهوری به استان، بیان نمود: در آستانه رویداد بسیار مهمی قرار گرفته ایم که بر شرایط سیاسی اقتصادی و عمرانی استان و شهرستان بسیار تاثیرگذار است.

مقام عالی دولت در شهرستان، در ادامه افزود: سفر پیشین ریاست جمهوری به این استان منشاء خدمات بسیار زیادی بوده ، اعتبارات قابل توجهی به این استان تعلق گرفته و پروژه‌های زیادی افتتاح گردیده که برای نمونه می توان به افتتاح آزاد راه رشت به قزوین اشاره نمود که مشکلات تردد و ترافیک جاده ای و تصادفات را بسیار کاهش داده است. 

فرماندار شهرستان رشت همچنین تصریح نمود: کلنگ شروع عملیات اجرایی باقیمانده ی ساخت این آزاد راه با حضور دکتر روحانی بر زمین خواهد خورد و پروژه ی عظیم راه آهن نیز در این سفرافتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به فشارهای سلطه جهانی به رهبری آمریکا و تحریم‌های موجود که زندگی مردم را با سختی مواجه نموده است، افزود: مردم ما با وجود سختی های موجود از این نظام و انقلاب و آرمان های والای آن، دست نخواهند کشید و از خدمتگزاران ملت به شایستگی استقبال خواهند کرد.

دکتر مومنی زاده در ادامه افزود: ما نیز وظیفه داریم که بسترهای لازم را فراهم نموده و اطلاع رسانی کافی و شایسته داشته باشیم تا انشاالله نتیجه این سفر به نفع مردم ما و در جهت رفع مشکلات و موانع موجود و تامین نیازمندی ها و توسعه شهرستان و استان رقم خورده و همه با هم و در کنار یکدیگر بتوانیم روزی تاریخی را برای استان و شهرستان رقم بزنیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی