پنجشنبه 6 تیر 1398
پروژه گازرسانی در روستای طارمسر کوچصفهان ، همزمان با 200 روستای استان گیلان افتتاح شد.

پنجمین روز از هفته دولت: افتتاح پروژه گازرسانی در روستای طارمسر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/06/06 13:51 ویرایش : ‎1395/06/06 13:56 بازدید: 560

 صبح امروز، در پنجمین روز از هفته دولت ، مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به 200 روستای گیلان به صورت همزمان در روستای طارمسر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استاندار گیلان ، فرماندار شهرستان رشت و هیئت همراه برگزار شد.

سید عیسی مهدوی ، فرماندار شهرستان رشت ، ضمن خیر مقدم به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مسئولین حاضر در جلسه گفت: موفقیتهای ملی و بین المللی دولت تدبیر و امید در دریای متلاطم اقتصاد، روابط بین الملل و انرژی هسته ای و مهار تورم علیرغم تمامی مشکلات و سنگ اندازی ها ، تنها در سایه تدبیر برتر بزرگ اندیشان و مسئولان این دولت میسر شد و بسیاری از زیرساختها از جمله گازرسانی روستایی به سرانجام رسید.

وی افزود: رونق فضای کسب و کار ، کاهش رتبه بیکاری، ایجاد همدلی و هم جهتی بین مردم و مسئولین و اجرای پروژه های مهم و حیاتی و به ثمر رساندن بسیاری از آنها ، از دیگر موفقیتهای این دولت مدبر است.

مهدوی تعداد پروژه های به ثمر رسیده در سه ساله عمر دولت تدبیر و امید را در شهرستان رشت،  1200 پروژه با اعتباری بالغ بر 2000 میلیارد تومان دانست و افزود: بسیاری از شاخصهای فرهنگی و عمرانی شهرستان را با هدایت نماینده عالی دولت و همکاری مردم شریف شهرستان ارتقا دادیم.

وی ادامه داد: شهرستان رشت نیازمند توجه ویژه ای است ، شبکه های برق، کشاورزی و اجرای طرح تجهیز و سایر مواردی که در ردیف تخصیص بودجه قرار دارند ، برای اجرایی شدن نیازمند حرکتی ضربتی در جهت رفع مشکلات مردم هستند.

در همین روز ؛ افتتاح خانه کشتی با اعتباری بالغ بر دو هزار میلیون ریال و همچنین افتتاح شرکت تولیدی پلی اتیلن از ضایعات پلاستیکی با اعتباری بالغ بر 50 هزار میلیون ریال هر دو در شهر کوچصفهان نیز  انجام شد.

خاطر نشان می شود مجموعا در بخش کوچصفهان تعداد 30 پروژه با صرف اعتبار 150 هزار و 190 میلیون ریال در حوزه عمران و مسکن شهری و روستایی ، آبرسانی روستایی ، فصل صنعت ، کشاورزی و منابع آب ، آموزش، انرژی و .... در هفته دولت به مرحله افتتاح و بهره برداری می رسد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی