یکشنبه 4 فروردین 1398
فرماندار رشت با بیان اینکه اقدامات مفیدی در بحث اشتغال صورت گرفته است گفت: ناحیه صنعتی لشت نشاء امسال به بهره برداری می رسد که ظرفیت بسیار مناسبی است.

ناحیه صنعتی بخش لشت نشاء امسال به بهره ‌برداری می‌رسد/ شهرستان رشت، سبز می‌شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/02/30 14:26 ویرایش : ‎1395/02/30 15:32 بازدید: 1528

سید عیسی مهدوی فرماندار شهرستان رشت پیش ازظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک ولادت با سعادت امام زمان(عج) اظهار کرد: سال ۹۴ برای مردم ایران سال خوبی بوده است زیرا از طرفی دولت توانست حق هسته ای را به تثبیت رساند و از طرف دیگر مردم توانستند در انتخابات حماسه ی دیگری بیافرینند.

وی با بیان اینکه دولت تمامی امورات کشور را بر مبنای حفظ آرامش و رعایت قوانین انجام می دهد تصریح کرد: این فضا باعث می گردد که بتوانیم اهداف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را پیش ببریم.

مهدوی با اشاره به اینکه امسال توسط رهبر معظم انقلاب به سال اقتصاد مقاوتی، اقدام و عمل نامیده شده است گفت: امیدواریم امسال بتوانیم به کمک نمایندگان مجلس از ظرفیت های داخلی جهت پیشبرد اهداف شهرستان بهره گیریم.

فرماندار شهرستان رشت عنوان کرد: تا آنجا که در توان ما بود سعی کردیم اصل سلامت انتخابات را رعایت کنیم و بستری امن را جهت رای دادن و رای آوردن فراهم نماییم.

وی با اشاره به اینکه دولت با وجود بودجه کمی که داشت توانست پروژه های عمرانی را زودتر از موعد به انجام رساند تصریح کرد: در عمر دولت ۳۶ درصد پیشرفت در گازرسانی شهرستان رشت انجام شده است و هم اکنون ۹۴ درصد شهرستان رشت دارای گاز می باشند.

مهدوی افزود: سه بخش خشکبیجار، مرکزی و خمام به صورت کامل گازرسانی شده اند و سعی می کنیم تا پایان امسال شهرستان رشت، شهرستان سبز شود.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه اقدامات مفیدی در بحث اشتغال صورت گرفته است گفت: در شهرستان دو شرکت صنعتی وجود دارد که ظرفیت مهمی محسوب می گردند.

مهدوی با اشاره به اینکه چهار شرکت در حال بهره برداری هستند گفت: ناحیه صنعتی لشت نشاء امسال به بهره برداری می رسد که ظرفیت بسیار مناسبی است. 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی