دوشنبه 1 مهر 1398
فرماندار شهرستان رشت خبر داد:

افتتاح 52 پروژه عمرانی بخش مرکزی شهرستان رشت در هفته دولت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/06/07 20:04 ویرایش : ‎1396/06/08 17:17 بازدید: 680

در ششمین روز از هفته دولت پروژه های بخش مرکزی باحضور فرماندار شهرستان رشت, بخشدار مرکزی و جمعی از مسوولین ادارات شهرستان به بهره برداری رسید .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی فرمانداری رشت، سیروس شفقی در حاشیه افتتاح این پروژه ها اظهار داشت :شهر رشت همیشه جزء اولین ها و برترین ها بوده و باید با تلاش همه مسئولین کمی ها و کاستی های این شهر را از بین ببریم.
وی افزود: برای رشد و تعالی شهر رشت نیاز به جذب سرمایه گذار داریم و این امر با همت شهرداری ها , بخشدارها و دهیاری ها ممکن خواهد شد .
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اینکه در بخش مرکزی به مناسبت هفته دولت 52پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد تومان به بهره برداری رسید خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه ها برای 101 نفر شغل ایجاد شده است.
شفقی با بیان اینکه پروژه های افتتاح شده بیشتر در حوزه گردشگری بود افزود : توجه به توسعه و تقویت زیرساخت های گردشگری و استفاده از ظرفیت های مطلوب شهرستان رشت و جذب سرمایه گذاری در این صنعت مهم در برنامه های فرمانداری شهرستان قرار گرفته است.
نماینده عالی دولت در شهرستان رشت گفت : این پروژه ها شامل افتتاح دو رستوران , مرکز خدمات درمانی , روکش و آسفالت راه روستایی, پارک کودک ,آب شرب روستایی,توسعه و اصلاح شبکه برق رسانی در 6 روستا بخش مرکزی , مسکن مددجویان می باشد.
شفقی یا آور شد : حمایت از بخش خصوصی و ایجاد عرصه و فرصت به سرمایه گذاران سبب خواهد شد گره های اقتصادی این شهرستان باز شود و رفاه اجتماعی و برقراری حقوق شهروندی که از تاکیدات دکتر روحانی در دولت تدبیر و امید است برای مردم فهیم شهرستان رشت به ارمغان بیاوریم .

دولت و ملت همدلی و همزبانی