پنجشنبه 27 تیر 1398
فرماندار رشت در دیدار بخشدار، مسئولان و شورای بخش مرکزی شهرستان مطرح کرد؛

نقش مهم شوراها و دهیاران به عنوان حلقه ی واسط بین دستگاه های اجرایی و مردم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/07 15:07 ویرایش : ‎1397/07/07 21:14 بازدید: 297

فرماندار رشت نقش شوراها و دهیاران شهرستان را به عنوان بازوان توانمند دستگاه های اجرایی و حلقه ی واسط بین آن ها و مردم بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: تکریم شوراها تکریم مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ دکتر میرشمس مومنی زاده در این نشست که پیش از ظهر امروز در دفتر فرماندار برگزار شد، بر لزوم همگرایی، وحدت و انسجام بین مسئولان شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: دوستی، تعامل و صمیمیت با مردم که سرمایه های بی بدیل انقلاب اسلامی و صاحبان اصلی کشور هستند، اولویت ما است و وظیفه داریم به بهترین نحو به آن ها خدمت کنیم.
وی با بیان اینکه تقابل، تنش، چالش و منازعه بجز صرف انرژی، هیچ نفعی برای مردم ندارد، تصریح کرد: فقط در سایه تعامل، همراهی و هم افزایی می توانیم ظرفیت های موجود را جهت خدمت به مردم به کار گیریم.
فرماندار شهرستان رشت در بخش دیگری از سخنانش، نقش شوراها و دهیاران شهرستان را به عنوان بازوان توانمند دستگاه های اجرایی و حلقه ی واسط بین آن ها و مردم بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: تکریم شوراها تکریم مردم است.
مومنی زاده با اشاره به مضایق مالی و اعتباری دولت، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مردم و منتخبین آن ها در شوراهای شهر و روستاها همراهی خوبی با دولت دارند و به مضایق موجود در کشور واقف هستند.
وی، تلاش مجدانه مسئولان را ضامن خدمت شایسته به مردم دانست و خاطرنشان کرد: توجه به مسائل اقتصادی، ایجاد فرصت های شغلی ، بهبود وضعیت معیشت مردم و افزایش درآمد آن ها، از اولویت های دولت تدبیر و امید است و ما وظیفه داریم این خط و مشی را سرلوحه ی کار خویش قرار دهیم.
نماینده عالی دولت در مرکز استان، بر لزوم توسعه ی خدمات، زیرساخت ها و ارائه خدمات اساسی به مردم در روستاها تاکید و خاطرنشان کرد: این مهم باید به گونه ای صورت پذیرد تا روستائیان عزیز ما احساس نکنند که در ارائه خدمات بین شهر و روستا تفاوتی قائل می شویم و به تبع آن از مهاجرت جوانان روستایی به شهر و توسعه ی حاشیه نشینی جلوگیری شود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی