پنجشنبه 6 تیر 1398

ششمین روز از هفته دولت: افتتاح هفت پروژه در شهر رشت و بخش مرکزی شهرستان با حضور فرماندار و هیئت همراه

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/06/07 13:43 ویرایش : ‎1395/06/08 12:50 بازدید: 707

در ششمین روز از هفته دولت ، پل زیر گذر آتشگاه از بخش مرکزی شهرستان رشت با صرف اعتبار 250 میلیون ریال و آسفالت کوچه بهداشت و پارک کودک روستای مذکور با صرف اعتبار یک هزار و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسیدند. همچنین پروژه پیاده رو سازی نیز در همین روستا کلنگ خورد.

ساختمان دهیاری و راه روستایی روستای پس ویشه با هزینه کرد سه هزار و 500 میلیون ریال افتتاح شدند. همچنین  یک مدرسه سه کلاسه نیز در روستای مذکور با صرف هزینه چهار هزار و 400 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

سالن بزرگ ماه عسل با صرف اعتبار 14 هزار میلیون ریال از بخش خصوصی از دیگر پروژه های افتتاح شده در این روز بود.

افتتاح مجتمع ورزشی قهرمانان در شهر رشت با هزینه ای بالغ بر 27 هزار میلیون ریال از پروژه های افتتاح شده در عصر یکشنبه بود. همچنین پیست اتومبیل رانی در مجموعه ورزشی سردار جنگل نیز در این روز کلنگ خورد.

افتتاح بهسازی و آسفالت راه روستایی روستای سیاهگلوندان با صرف اعتبار هفت هزار و 510 میلیون ریال نیز در این روز انجام شد.

خاطرنشان می شود در  مجموع تعداد 71 پروژه با صرف اعتباری بالغ بر 104 هزار  و 130 میلیون تومان در حوزه های عمران و مسکن شهری و روستایی ، آبرسانی روستایی ، فصل کشاوری و منابع آب ، آموزش و انرژی و ... در بخش مرکزی شهرستان رشت به مرحله افتتاح و بهره برداری رسیدند.

همچنین مهمترین پروژه های شهر رشت ، شامل افتتاح شش شرکت تولیدی ، احداث کتابخانه عمومی سلیمانداراب ، افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سفیدرود، احداث خط 63 کیلوولت پست شهرک صنعتی سفیدرود نیز با حضور استاندار محترم به مرحله افتتاح خواهد رسید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی