جمعه 28 دی 1397
پیام دعوت فرماندار شهرستان رشت :

به مناسبت فرا رسیدن راهپیمایی روز قدس

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/17 12:05 بازدید: 243

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رشت ، سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رشت به مناسبت فرا رسیدن روز قدس از اقشار مختلف مردم جهت شرکت در این امر مهم دعوت بعمل آورد.

متن  پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

راهپیمایی روز جهانی قدس فرصت نمایش اقتدار امت اسلام و ملت های مظلوم علیه بنیان های ظلم است و بی تردید ملت رشید ایران در روز جهانی قدس چونان همیشه گام به صحنه اقتدار امت اسلام و ایران اسلامی خواهد نهاد.

دفاع از مردم ستمدیده فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل رسالتی است مهم که امروزه می بایست  بیش از هر زمان به آن پرداخت و امسال هم انشاء ا... یکبار دیگر این روز بزرگ را در تاریخ ماندگارتر کنیم.

اکنون جلوه‌های رنگارنگ بیداری اسلامی و اظهار وجود امت اسلام در زمانه ما ، بیش از پیش، پیام امام در روز قدس را بازمی‌نمایاند و بر این واقعیت تأکید می‌کند که واکنش دشمن، برخاسته از آگاهی ماست.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات  از مردم شریف و ولایت مدار شهرستان رشت دعوت می نمایم به نشانه سرکوبی ستم و در حمایت همیشگی از آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، امسال نیز در راهپیمایی روز قدس حضور یافته و یک بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی و صهیونیست به دنیا اعلام نمایم.

 

سید محمد احمدی

فرماندار شهرستان رشت

دولت و ملت همدلی و همزبانی