جمعه 3 اسفند 1397
قدردانی فرماندار شهرستان رشت از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس

بی شک تعظیم و نکوداشت روز جهانی قدس از سوی آحاد مردم متدین، فهیم، ولایتمدار و انقلابی شهرستان در راهپیمایی با شکوه دیروز حیرت جهانیان را برانگیخت.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/19 11:57 بازدید: 510

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رشت با صدور پیامی از حضور مردم مومن و روزه دار این شهرستان در راهپیمایی روز قدس تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر فریاد آزادی خواهی مردم مظلوم فلسطین، توسط شما مردم روزه دار و ولایتمدار شهرستان رشت با حضوری گسترده‌ و پرشور، همگام و هم صدا با ملت بزرگ ایران، مسلمانان و آزادی خواهان اقصی نقاط جهان در هم آمیخت و برگ زرین دیگری را در تاریخ ایران اسلامی و این شهرستان به ثبت رسانید.

روز قدس فرصتی است تا قدرت، ابهت و صلابت و اقتدار مسلمانان آزاده جهان به رخ ستمگران کشیده شود و ناقوس سقوط و تباهی غارتگران و متجاوزان به صدا درآید.

بی شک تعظیم و نکوداشت روز جهانی قدس از سوی آحاد مردم متدین، فهیم، ولایتمدار و انقلابی شهرستان در راهپیمایی با شکوه دیروز حیرت جهانیان را برانگیخت.

اینجانب از همه آحاد مردم روزه دار و مومن شهرستان رشت بویژه علما و روحانیون، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، بسیجیان، نیروهای امنیتی و نظامی، مسئولین و پرسنل دستگاه‌های اجرایی شهرستان، اساتید و فرهنگیان، اصناف و بازاریان، اصحاب رسانه، خبرنگاران و عکاسان خبری که لبیک گویان در راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری آگاهانه، ارزشمند و انقلابی یافتند تقدیر و تشکر نموده از درگاه ایزد منان عزت و اقتدار و پایندگی روز افزون اسلام و مسلمین و پیروزی نهایی مردم مظلوم فلسطین را مسئلت دارم. در پناه ایزد منان سربلند و سلامت باشید.

سیدمحمد احمدی

فرماندار شهرستان رشت

دولت و ملت همدلی و همزبانی