پنجشنبه 2 اسفند 1397
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رشت:

تاکنون هزارو 223 طرح ایجاد اشتغال در سامانه کارا ثبت نام نموده اند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/06 13:05 بازدید: 461


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رشت : جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ظهر سه شنبه به ریاست محمد علی ویشکایی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد.
ویشکایی با بیان اینکه روند رسیدگی طرح های ارسالی در کمیته فنی شهرستان بسیار خوب پیش میرود؛افزود: ازآغاز اجرای طرح اشتغال سامانه کارا تا کنون در شهرستان رشت تعداد هزارو 223 طرح در سامانه ثبت نام نموده اند که از این تعداد هزارو 8 طرح ثبت نامی اشتغال پایدار روستایی و 215 طرح ثبت نامی اشتغال فراگیر می باشد.
وی اظهار داشت: در کمیته فنی شهرستان رشت 243 طرح مصوب شده که 66طرح از این تعداد مربوط به حوزه اشتغال فراگیر و 177 طرح در حوزه اشتغال پایدار روستایی است
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار رشت در ادامه گفت : دوهزار و 26 فرصت شغلی با اجرای طرح تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی در شهرستان رشت ایجاد می‌شود .
ویشکایی با اشاره به اینکه تاکنون 40 درصد سهم اعتبار شهرستان رشت در اشتغال فراگیر در کمیته فنی مصوب شده است، خاطرنشان کرد: 81 درصد سهم اعتبارات اشتغال پایدار روستایی شهرستان رشت در کمیته فنی به تصویب رسیده است.


دولت و ملت همدلی و همزبانی