پنجشنبه 2 اسفند 1397
پیام فرماندار شهرستان رشت:

به مناسبت سالروز هفتم تیرماه و هفته قوه قضائیه

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/06 13:06 ویرایش : ‎1397/04/06 13:09 بازدید: 323

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رشت به مناسبت سالروز هفتم تیرماه و هفته قوه قضائیه پیامی صادر نمود.

متن پیام بشرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته قوه قضائیه و گرامیداشت حادثه هفتم تیر فرصت مغتنمی برای یادآوری جنایات و خیانتهای منافقین کوردل، به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب، تکریم مقام شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی و محکوم کردن توطئه‌های استکبار جهانی علیه مردم انقلابی و آگاه ایران اسلامی است.

شهید بهشتی و یارانش با نثار خون پاک خویش، اسلام و انقلاب اسلامی را بیمه کردند و پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مستحکم و با شهادت شان مسیر روشنی فرا روی دوستداران و شیفتگان انقلاب گشودند.

مروری گذرا بر چهل سال برپایی نظام جمهوری اسلامی بیانگر این است که دستگاه قضایی با بهره جستن از شرع مقدس اسلام دستاوردهای شگرفی را در زمینه‌های تدوین لوایح قضایی، کاهش اطاله دادرسی، پیشگیری از وقوع جرم، اصلاح مجرمان، احیای حقوق عامه و گسترش آزادی‌های مشروع داشته است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام (ره) که مزین است به نام هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگذاران ومسئولین قضائی ،قضات ، دادیاران ،دادرسان،کارکنان وخدمتگذاران این قوه درشهرستان رشت تبریک عرض نموده و از تعامل ، همکاری و هماهنگی آن مجموعه  قدردانی می نمایم.

امید دارم در انجام خدمت مقدس و پیاده نمودن عدالت با استعانت از انوار نورانی قرآن کریم در سایه رهبری مقام عظمای ولایت موفق و کوشا باشید.

سید محمد احمدی

فرماندارشهرستان رشت

دولت و ملت همدلی و همزبانی