پنجشنبه 27 تیر 1398
علیرضا انصاری معاون سیاسی ، اجتماعی فرمانداری شهرستان رشت:

انتصاب زنان و جوانان در سمت های مدیریتی در ادارات استان نشانه اعتماد به توانمندی و کارآمدی آنان است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/06/11 13:02 ویرایش : ‎1397/06/11 16:39 بازدید: 496

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت  علیرضا انصاری معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری شهرستان رشت : در جلسه ای با حضور زنان و عضو شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان های (رشت ،رودبار، شفت ) در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رشت ضمن تأکید و بر نقش آرامش بخشی و تعادل بخشی زنان در خانواده اظهار داشت حضور و نقش‌آفرینی زنان می‌تواند آرامش و تعادل مناسبات اجتماعی و کارآمدی نهادهای اجتماعی را تقویت کند.

 ایشان: با اشاره به موضوع آسیبهای اجتماعی حضور زنان را برای مقابله با آسیب ها و معضلات اجتماعی یک ضرورت دانست و افزود زن و مادر به عنوان رکن و عضو اصلی کانون خانواده می تواند به کیان خانواده استحکام ببخشد.

 معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان رشت: با تأکید به ورود زنان در بازارکار بیان داشت دولت فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال در روستاها فراهم کرده است انتظار داریم زنان عضو شورا ها به زنان روستایی برای بهره گیری از این طرح اشتغالزایی کمک کند.

 انصاری: افزایش تعداد زنان در شوراهای شهر و روستا را نشانه اعتماد و باور جامعه به توانمندی زنان دانست و گفت زنان با بروز توانمندی های خود باور جامعه را نسبت به حضور شان در مدیریت های کلان تقویت کننده هاست هایی که دولت برای حضور زنان در مدیریت و مسئولیت اداری فراهم کرده استفاده کنند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی