پنجشنبه 27 تیر 1398
سید محمد احمدی، سرپرست فرمانداری شهرستان رشت در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت:

ضمن تشکر از مدیران و عوامل مرتبط ، انتظار داریم برخورد مناسبی با اولیای دانش آموزان داشته باشند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/06/18 15:02 بازدید: 311

به گزارش واحد روابط عمومی فرمانداری  شهرستان رشت، سید محمد احمدی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که در فرمانداری رشت برگزار شد اظهار داشت: ضمن تشکر از مدیران و عوامل مرتبط ،انتظار داریم مدیران و مربیان مدارس در آستانه بازگشایی مدارس با روی خوش برخورد کنند.
سرپرست فرمانداری شهرستان رشت : با تاکید بر لزوم رفتار صحیح مدیران مدارس با اولیاء دانش‌آموزان خاطرنشان کرد: از مدیران مدارس شهرستان رشت می‌خواهم تا شرایط اولیاء دانش‌آموزان را در نظر گرفته و در چارچوب قانون به آن‌ها کمک کنند.
وی : آموزش و پرورش را سازمانی ارزشمند و اثرگذار دانست و خاطرنشان کرد: امسال آغاز سال تحصیلی مصادف است با ماه محرم و هفته دفاع مقدس و باید تلاش شود تا آزادگی امام حسین(ع) را به خوبی برای فرزندانمان تبیین کنیم.
احمدی با اعلام اینکه فصل ثبت‌نام دانش‌آموزان دوران پرهیاهویی برای آموزش و پرورش است گفت: همه باید کمک کنیم تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود، تنگناها و تهدیدهایی که در مسیر کاری این سازمان قرار دارد را به فرصت تبدیل کنیم.
احمدی : با تاکید بر اینکه همه مدیران مدارس در تلاش هستند تا کوچکترین انحرافی در مسیر ثبت‌نام دانش‌آموزان ایجاد نشود ابراز داشت: به زودی جلسه دیدار صمیمانه با مدیران مدارس شهرستان رشت برگزار می‌شود.
وی : با بیان اینکه باید فضای با نشاطی را برای آغاز سال تحصیلی دانش‌آموزان ایجاد کرد اظهار داشت: دانش آموزان را در انجمن های مختلف مدارس دخالت دهیم و از مربیان پرورشی مدارس شهرستان می‌خواهم تا پیگیر مقابله با آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه موادمخدر در مدارس باشند.
احمدی با اعلام اینکه هیچ‌ کسی حق ندارد از رانت خود برای ثبت‌نام دانش‌آموزان استفاده کند تصریح کرد: از مدیران مدارس می‌خواهم تا از بروز چنین مواردی جلوگیری نمایند.
وی : با اعلام اینکه تاکنون 600 میلیون تومان برای تجهیز مدارس آموزش و پرورش شهرستان رشت تخصیص داده شده است ابراز داشت: بودجه مورد نیاز برای تعمیرات مدارس شهرستان رشت نیز به زودی تخصیص داده می‌شود.
سرپرست فرمانداری شهرستان رشت : با بیان اینکه اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان باید رویکرد خود را نسبت به جذب و هزینه کرد اعتبارات تغییر دهد عنوان داشت: براساس سیاست دولت ما می‌توانیم اوراق قرضه در اختیار این اداره بگذاریم.


دولت و ملت همدلی و همزبانی