جمعه 6 اردیبهشت 1398

فرماندار شهرستان رشت ، روز دانشجو را تبریک گفت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/15 15:17 ویرایش : ‎1397/09/15 15:18 بازدید: 68

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر مومنی زاده با صدور پیامی ، روز دانشجو را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا
16 آذرماه نقطه عطفی در جنبش دانشجویی و یادآور شهادت دانشجویان شهیدی است که ندای استکبار ستیزی، آزادی خواهی و استقلال طلبی  را فریاد زدند ، خون گرم خود را در رگ‌های افسرده ی جامعه جاری و ساری کردند و درس عزت خواهی و آزادگی را به نسل جوان دانشجو هدیه دادند. شهیدانی که با گذشت این سال‌ها آرمان و اندیشه والا و گرانقد شان هرگز از ذهن‌ها و دل‌ها پاک و زدوده نشده است.
امروزه نیز جامعه‌ی دانشگاهی و دانشجویان متعهد و اندیشمند، در پرتو چراغ پر فروغ این روز، در اندیشه پیمودن راهی هستند که به آینده‌ای روشن یعنی توسعه و تعالی کشور منتهی خواهد شد. آینده‌ای که سرشار از عشق و امید در سایه ی خردورزی، عدالت و رفاه اجتماعی، آزادی و کرامت‌های انسانی است.
اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، روز دانشجو را که نماد آزادگی ، استبداد و استکبارستیزی دانشجوی مسلمان است، به دانشجویان و دانشگاهیان عزیز شهرستان رشت تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم دانشجویان فهیم و فرهیخته ما در تداوم راه راستین این مبارزان و پیش کسوتان عرصه ی مبارزه و به ثمر رساندن آرمانهای بنیادین انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کوشا و موفق باشند.

میرشمس مومنی زاده
فرماندار شهرستان رشت

دولت و ملت همدلی و همزبانی