پنجشنبه 6 تیر 1398

فرماندار رشت طی پیامی فرا رسیدن 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهیدرا گرامی داشت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/21 22:10 ویرایش : ‎1397/12/22 12:17 بازدید: 174

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، فرماندار رشت طی پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور شهرستان رشت بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.
 متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.
شهدای عزیز،‌ ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها ، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی ، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشندو خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام (ره) خدمت به نبی اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) است.
قطعا به فرموده امام راحل خانواده شهدا چشم و چراغ این ملتند ، خانواده هایی که با وجود تمام سختی ها ومشکلات ، با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودانه نمودند.امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایثارگرایران عزیز است.
افتخار به وجود خانواده های شهدا وجامعه ایثارگرکه هدایتگر جوامع بشری اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشورو پایداری انقلاب اسلامی است. برای عموم شهدای عزیز علودرجات وبرای عموم خانواده های گرانقدرصبر، اجر، عزت وسربلندی ارزومندم.

میر شمس مومنی زاده
فرماندار شهرستان رشت

دولت و ملت همدلی و همزبانی