شنبه 25 آبان 1398
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت:

آمار مغروقین در مقایسه با سنوات گذشته کاهش محسوسی داشته است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/14 21:27 ویرایش : ‎1398/05/15 12:32 بازدید: 137

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، پنجمین جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رشت، عصر امروز، با موضوع بررسی آخرین وضعیت طرحهای سالمسازی و همچنین مناطق خطرآفرین روستاهای چپرپرد زمان ، چونچنان ، خشک اسطلخ و زیباکنار به ریاست محمد علی ویشکایی، معاون هماهنگی امور عمرانی و جانشین ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رشت و با حضوربخشداران ساحلی ، مدیران طرحهای سالمسازی و دیگر اعضای ستاد برگزار گردید.

در این جلسه ویشکایی، ضمن تاکید بر حضور پررنگ تر اعضای ستاد در نوار ساحلی در مدت باقیمانده از تابستان افزود: با تلاشها و اقدامات به عمل آمده، تعداد آمار مغروقین سواحل شهرستان رشت تنها یک نفر بوده که در مقایسه با آمار مغروقین سنوات گذشته کاهش محسوسی داشته است.

ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: کلیه 6 طرح سالمسازی سواحل شهرستان رشت فعال و در حال ارائه خدمات بوده و علاوه بر آن نیز تعداد 55 نقطه خطرآفرین سواحل در 11 روستای ساحلی از سوی دهیاران با استقرار مراقبین سواحل، تحت پوشش قرار گرفته است.

لازم به ذکر است ، استقرار نیروهای اورژانس در مناطق خطرآفرین چونچنان و زیباکنار و همچنین تامین منجیان غریق مورد نیاز طرح شنای بانوان تالش محله از جمله تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه بود که توسط اعضاء مصوب گردید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی