شنبه 27 مهر 1398
با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت

تجلیل از کار آفرین نمونه و بازدید از خانه کارآفرینی فنی و حرفه ای شهرستان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/14 19:58 ویرایش : ‎1398/07/16 10:03 بازدید: 83

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت ، سیده زهرا میر اعلمی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت از بخش های مختلف مجموعه خانه کارآفرینی بانوان ، کارگاه درودگری فنی و حرفه ای شهرستان ، کارگاه بافت فرش و گلیم،خیاطی،چرم دوزی، کارگاه درودگری و...بازدید بعمل آورد.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت در حاشیه این بازدید از خانم طهماسبی کارآفرین نمونه (تولیدکننده فرش و گلیم )تجلیل نمود و با اشاره به اهمیت آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای اظهار داشت: آموزشهای مهارتی لازم برای همه بخشها در بحث توسعه بوده و می بایست بیش از  پیش مورد توجه قرارگیرد.

وی خانه های کارآفرینی و مهارت را به عنوان مکانی برای تلفیق آموزش،تولید،بازاریابی، فروش محصولات تولیدی و غیره دانست و اشاره داشت: این نهاد با هدف رونق تولید، ارایه فرصتهای جدید کسب و کار کم هزینه با بهره وری بالا و پشتیبانی از مهارت آموختگان ،جهت تولید و فروش محصولات تولیدی فعالیت می کند.

میر اعلمی اظهار داشت : یکی از مباحث مهم در کنار آموزش ، بازاریابی  می باشد که این موضوع توجه ویژه می طلبد.

در ادامه معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت به همراه مدیرعامل تشکلهای غیردولتی استان با حضور در خانه پدری پروفسور سمیعی  از این مکان بازدید بعمل آورد واعلام نمود حفظ معماری سنتی و بافت اصلی بنا در زمان بازسازی و احیاء می بایست مورد توجه قرار گیرد .

دولت و ملت همدلی و همزبانی