شنبه 27 مهر 1398
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت :

کاهش قابل توجه تلفات جاده ای در سطح شهرستان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/17 20:10 بازدید: 94

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت، ظهر امروز جلسه شورای ترافیک شهرستان رشت به ریاست محمد علی ویشکایی معاون عمرانی  فرماندار و سایر اعضا به منظور بررسی مسائل و مشکلات ترافیکی سطح شهر و هم اندیشی در خصوص حل مسائل در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

معاون عمرانی فرمانداری شهرستان رشت در این جلسه بر لزوم مدیرت حمل ونقل عمومی وتاکسیرانی تاکید کرد وگفت : ساماندهی تاکسی ها ضروری و انتظار هست با همفکری و هم اندیشی بین ادارات و با استفاده از شیوه های مدیریتی مدرن معضلات ترافیکی به حداقل برسد.

ویشگاهی افزود : داشتن شهری منظم حق شهروندان است و اگر بخواهیم به حد مطلوبی در این راستا دست یابیم نیازمند اعمال قانون و رفتار مدنی هستیم.

وی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته از سوی پلیس راهور گفت : باتوجه به برگزاری کلاس های آموزشی و در اختیار گذاشتن کلاه ایمنی از سوی پلیس به شهروندان شهرستان رشت میزان قابل توجهی از تلفات جاده ای کمتر شده است.

 معاون عمرانی فرماندار در این جلسه به بررسی مصوبات قبلی و تشریح برنامه های این جلسه پرداخت و نیز سایر اعضاء حاضری در جلسه گزارشی از عملکرد و به بیان نکته نظرات خود پرداختند. 

همچنین در پایان جلسه به مناسبت هفته نیروی انتظامی از فرماندهان پلیس راهور شهرستان تجلیل صورت گرفت.

دولت و ملت همدلی و همزبانی