دوشنبه 18 آذر 1398

تبریک فرماندار شهرستان رشت به مناسبت روز نیروی دریایی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/09/07 11:32 بازدید: 41

فرماندار شهرستان رشت طی پیامی، هفتم آذر، سالروز نیروی دریایی  ارتش جمهوری اسلامی را به نگهبانان خستگی ناپذیر دریاها، تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

نیروی دریایی، همچون سایر نیروهای ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران، در آب های خلیج فارس و مرزهای آبی کشور چون نگینی درخشنده اسـت و بر عرشه ی کشتی افتخار و صلابت خود استوار ایستاده اسـت.

شیرمردان نیروی دریایی، سوار بر دعای ملت ایران، دیوارهای آهنینی ساخته‌اند کـه متجاوز، بـه هیچ روی از آن گذر نخوهد کرد و تا زمانی کـه آب در دریای عمان و خلیج فارس جریان دارد و خورشید بر اعماق آن می‌تابد، یاد و خاطره حماسه‌های دلیرمردان نیروی دریایی زنده خواهد بود و جهانیان، دلاوری‌های اینان را از یاد نخواهد برد!

امروزه نیز نیروی دریایی ارتش، به عنوان یک نیروی پیشتاز در عرصه ایثار و جهاد و شهادت، با حفاظت از مرزهای دریایی، حافظ و نگهبان کیان و عزت ایران اسلامی است.

اینجانب با تبریک روز نیروی دریایی بر دلاورمردان این نیرو، از تلاش و مجاهدت مخلصانۀ ایشان ، تقدیر نموده و وامیدوارم در ظل عنایات ویژه خداوند، توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا، آیت الله خامنه‌ای مدظله العالی سربلند، سرافراز و پیروز باشند.

میرشمس مومنی زاده

فرماندار شهرستان رشت

دولت و ملت همدلی و همزبانی