شنبه 27 مهر 1398
فرماندار شهرستان رشت در جلسه معارفه بخشدار کوچصفهان:

به روند اجرایی دو پروژه مجتمع بزرگ آبرسانی شتاب بیشتری داده شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/29 18:10 ویرایش : ‎1398/04/01 13:16 بازدید: 186

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر میرشمس مومنی زاده، فرماندار شهرستان رشت، در جلسه تودیع و معارفه بخشدار کوچصفهان ضمن تشکر از تلاش های مجدانه بخشدار سابق کوچصفهان، با اشاره به اینکه مسئولیت‌ها امانتی در دست مسئولین جهت خدمت به مردم هستند، اضافه کرد: بر اساس فرهنگ و آموزه های دینی با پذیرش مسئولیت وظایفی چون تامین امنیت و آرامش مردم از لحاظ عینی، روانی و ذهنی، برقراری عدالت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و ارائه خدمات رفاهی و عمرانی بر عهده ی شخص مسئول قرار می گیرد.
وی در ادامه افزود: صاحبان اصلی انقلاب، کشور و نظام مردم هستند و مسئولین خدمتگزار آنانند .
دکتر مومنی زاده مقرب ترین افراد را در درگاه الهی سودمندترین آنها برای خلق خواند و اظهار داشت: تکریم و احترام مردم، خوشرویی با آنان، حل مسائل و مشکلات و تامین نیازمندی های آنان مستلزم اشراف بر کار در حوزه مسئولیت می‌باشد.
فرماندار شهرستان رشت شناسایی نیازمندی ها و مطالبات مردم را منوط به حضور در میان مردم و برخورداری ازروحیه مردمی خواند و خاطرنشان کرد: تعامل، همگرایی، هم افزایی و همکاری همه مسئولین تنها راهی ست که به خدمت به مردم منجر می شود.
وی مشکلات اقتصادی و بیکاری را از اساسی‌ترین مشکلات حال حاضر جامعه دانست و اظهار کرد: با توجه به نامگذاری های اقتصادی سال های اخیر از سوی مقام معظم رهبری(مدظله)، یکی از راه های رفع مشکلات اقتصادی و افزایش فرصت شغلی و درآمد مردم رااستفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در امر سرمایه گذاری دانست وبران تاکید کرد.
فرماندار شهرستان رشت در ادامه افزود: باید عرصه برای تولید و حمایت از بخش خصوصی در جهت ایجاد شغل فراهم شود.
مقام عالی دولت در شهرستان با اشاره به قدمت کوچصفهان و اینکه در طول ۴۰ سال گذشته، این شهر در شاخص‌های مختلف رشد بسیار خوبی داشته، اظهار کرد: کوچصفهان پیشرفت های خوبی داشته اما هنوز نیازمندیها ومشکلات زیادی دارد که باید مرتفع شود.
وی در ادامه افزود: باید به روند اجرایی دو پروژه مجتمع بزرگ آبرسانی شتاب بیشتری داده شود تا مردم این بخش، به طور صد درصد از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شوند. همچنین باید آسفالت و بهسازی راه های روستایی و درون شهری با سرعت بیشتری ادامه یابد .
دکتر مومنی زاده در خصوص پروژه مجتمع گردشگری که از سوی شهرداری لولمان مراحل اجرایی خود را طی می‌کند، بیان کرد: این طرح می تواند باعث ایجاد رونق درآمد و اشتغال شده و باعث رشد این شهر از منظر شهرسازی شود.
خاطرنشان می گردد در این جلسه حبیب اخینه به عنوان بخشدار جدید کوچصفهان جایگزین کامبیز یوسفی گردید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی